Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У ЄС засудили знесення Ізраїлем палестинських будинків в Єрусалимі

  • Розсилка
  <p>Знесення палестинських будівель у Західному Єрусалимі розпочалося в ніч на понеділок</p> - У ЄС засудили знесення Ізраїлем палестинських будинків в Єрусалимі

  Знесення палестинських будівель у Західному Єрусалимі розпочалося в ніч на понеділок

  Верховний Суд Ізраїлю вирішив, що палестинці своїм будівництвом порушують заборону на розбудову населених пункті

  Німеччина, Франція, Іспанія і Велика Британія засуджують знесення силами Ізраїлю палестинських будинків в Західному Єрусалимі.

  Про це повідомляється на сайті МЗС Німеччини.

  «Ми як держави-члени Євросоюзу рішуче засуджуємо знесення Ізраїлем палестинських будинків в районі Ваді-аль-Хуммус на південному сході Єрусалиму», - йдеться в заяві.

  Зазначається, що знесення будівель на окупованих територіях порушує міжнародне гуманітарне право і резолюції Радбезу ООН. Такі дії завдають шкоди палестинцям і мирному процесу в країні.

  Також в документі зазначається, що знесення будівель несе за собою і порушення Угоди Осло. Згідно з якою сектори А і В, в яких відбувалося знесення, належить Палестинській адміністрації.

  Нагадаємо, що знесення палестинських будівель у Західному Єрусалимі розпочалося в ніч на понеділок.

  У червні Верховний Суд Ізраїлю вирішив, що палестинці своїм будівництвом порушують заборону на розбудову населених пунктів, і дав палестинцям термін до 19 липня, аби знести свої будівлі самостійно, чого ті не зробили. Тоді Ізраїль взявся за знесення самостійно.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ