Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  ЗМІ: син Трампа листувався з WikiLeaks під час виборчої кампанії у США

  • Розсилка
  Дональд Трамп-молодший - ЗМІ: син Трампа листувався з WikiLeaks під час виборчої кампанії у США
  Дональд Трамп-молодший

  Трамп-молодший здебільшого ігнорував запити WikiLeaks і відповідав лише на ті з них, які стосувалися Гілларі Клінтон

  Син президента США Дональд Трамп-молодший листувався з представниками організації WikiLeaks під час виборчої кампанії в минулому році.

  Про це йдеться в статті журналу The Atlantic з посиланням на власні джерела.

  За даними ЗМІ, син американського лідера начебто листувався з представниками організації через Twitter. Їхнє листування, відзначає журнал, було передано законодавцям Конгресу США, які проводять розслідування, що стосується втручання Росії в американські вибори в 2016 році.

  WikiLeaks направила Трампу-молодшому запити з приводу податкової декларації його батька, який до цих пір так і не опублікував її. Організація також закликала штаб республіканця відкинути результати виборів в разі програшу і назвати їх сфальсифікованими. WikiLeaks вже після перемоги Трампа просила запропонувати австралійській владі призначити засновника організації Джуліана Ассанжа послом в США.

  Син президента здебільшого ігнорував запити і відповідав лише на ті з них, які стосувалися суперника його батька, кандидата на пост президента США від Демократичної партії Гілларі Клінтон.

  Раніше російський юрист Наталія Весельницька заявила, що Трамп-молодший в червні 2016 року натякав на можливість відміни акту Магнітського.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ