рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Офіційний Тирасполь має поквапитись

  • Ірина Фріз

   Міністр у справах ветеранів

  • Розсилка
  Офіційний Тирасполь має поквапитись

  Вітаю заяву прем’єр-міністра Республіки Молдова Валерія Стрельця щодо рішучості та готовності розробки «графіку інтеграції» ПМР у склад РМ

  Вітаю заяву прем’єр-міністра Республіки Молдова Валерія Стрельця щодо рішучості та готовності розробки «графіку інтеграції» ПМР у склад РМ. Єдність позицій прем’єра Молдови, лідерів Альянсу за євроінтеграцію та Ліберально-демократичної партії щодо необхідності відновлення цілісності Молдови дає підставу для оптимізму у сфері відновлення стабільності та безпеки на південно-західних кордонах України.

  Ініціатива політичних сил Молдови матиме повну підтримку з боку України. Переконана, що всі економічні бар’єри на кордоні будуть зняті у випадку повного та беззаперечного виведення російського контингенту з території ПМР та заміни його на миротворчий контингент ООН або поліцейську місію ЄС.

  Вважаю за необхідне прискорення процесу створення спільних молдовсько-українських прикордонних пунктів на придністровсько-українському кордоні. Це не тільки вирішить проблему спроб контрабанди товарів але й дозволить збільшити прозорість ділянки кордону та підвищити рівень довіри між офіційним Києвом та Кишиневом.

  Офіційний Тирасполь має поквапитись з рішенням та підтримати пропозиції ряду Республіки Молдова, адже з 1 січня 2016 року ПМР втратить торгові преференції ЄС, що призведе до повного колапсу економіки невизнаної республіки та створення умов для оперативної зміни влади в ПМР. Сьогодні уряд Шевчука має гарний шанс зберегти владу, мир та стабільність в невизнаній республіці, погодившись на пропозиції Кишинева. Майбутнє Придністров’я у складі Молдови може змінити на краще соціально-економічний стан території, підвищити рівень регіональної безпеки.

  Источник: Facebook

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  Леонід Ємець
  Леонід Ємець

  Народний депутат 7 і 8 скликань

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ