рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Події в Молдові. Києву не можна залишатись осторонь

  • Ірина Фріз

   Міністр у справах ветеранів

  • Розсилка
  Події в Молдові. Києву не можна залишатись осторонь

  Ситуація у Молдові у зв’язку зі спробами штурму парламенту та радикалізацією акцій протесту викликає серйозне занепокоєння

  Ситуація у Молдові у зв’язку зі спробами штурму парламенту та радикалізацією акцій протесту викликає серйозне занепокоєння. Усвідомлюючи, що політичне майбутнє Молдови – це суверенна справа її народу, ймовірність використання внутрішньополітичних дискусій в республіці Російською Федерацією не дозволяє Україні закривати очі на події у сусідній державі-партнері.

  Останнім часом заяви офіційного керівництва Кишинева щодо перебування російського військового контингенту у Придністров’ї стали більш рішучими, як і позиція щодо реінтеграції території невизнаної республіки, що поставило під загрозу існування російського військового форпосту в регіоні.

  Заяви мерії Кишинева про причетність Москви до акцій протесту, а також дані розвідки про намагання Кремля в силовий спосіб змінити керівництво Молдови та встановити проросійський режим не може лишати Україну осторонь цих подій. Київ зацікавлений у збереженні стабільності, проєвропейського курсу Республіки Молдова та її політичних та дипломатичних зусиль у відновленні територіальної цілісності та ліквідації військової присутності РФ на її території.

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Ігор Ніколаєв
  Ігор Ніколаєв

  Російський економіст

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  Олег Вергеліс
  Олег Вергеліс

  Театральний критик

  Богдан Петренко
  Богдан Петренко

  Заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ