Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Події в Молдові. Києву не можна залишатись осторонь

  • Ірина Фріз

   народний депутат

  • Розсилка
  Події в Молдові. Києву не можна залишатись осторонь

  Ситуація у Молдові у зв’язку зі спробами штурму парламенту та радикалізацією акцій протесту викликає серйозне занепокоєння

  Ситуація у Молдові у зв’язку зі спробами штурму парламенту та радикалізацією акцій протесту викликає серйозне занепокоєння. Усвідомлюючи, що політичне майбутнє Молдови – це суверенна справа її народу, ймовірність використання внутрішньополітичних дискусій в республіці Російською Федерацією не дозволяє Україні закривати очі на події у сусідній державі-партнері.

  Останнім часом заяви офіційного керівництва Кишинева щодо перебування російського військового контингенту у Придністров’ї стали більш рішучими, як і позиція щодо реінтеграції території невизнаної республіки, що поставило під загрозу існування російського військового форпосту в регіоні.

  Заяви мерії Кишинева про причетність Москви до акцій протесту, а також дані розвідки про намагання Кремля в силовий спосіб змінити керівництво Молдови та встановити проросійський режим не може лишати Україну осторонь цих подій. Київ зацікавлений у збереженні стабільності, проєвропейського курсу Республіки Молдова та її політичних та дипломатичних зусиль у відновленні територіальної цілісності та ліквідації військової присутності РФ на її території.

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Зоя Казанжи
  Зоя Казанжи

  Громадський діяч

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ