рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Підсумки і наслідки звільнення беркутівців від відповідальності

  • Ігор Луценко

   Народний депутат 8 скликання

  • Розсилка
  Держава Україна фактично звільнила від покарання підозрюваних у найрезонанснішому злочині в її новітній історії - Підсумки і наслідки звільнення беркутівців від відповідальності
  Держава Україна фактично звільнила від покарання підозрюваних у найрезонанснішому злочині в її новітній історії

  Моральний, ціннісний розкол зараз – реальність, а не пропагандистська теза.

  Окремі ТГ-канали, наближені до влади, запустили інформацію, що ніби беркутів продовжать судити заочно. Це –завідома брехня і частина цієї спецоперації.

  Прикінцевими положеннями до КПК було передбачено, що прокуратура втрачає право на заочку, коли слідство переходить в ДБР. Справа беркутів передана до суду прокуратурою, досудове слідство робила прокуратура, такого провадження апріорі нема зараз в ДБР. Тому, щоб подати заочку на беркутів, треба, щоб справу передали в ДБР і в суді почали абсолютно все заново. Це, мабуть, роки.

  Отож, нині ми маємо РОЗВАЛ ГОЛОВНОЇ КРИМІНАЛЬНОЇ СПРАВИ МАЙДАНУ, котра стосувалася масового вбивства майданівців з вогнепальної зброї 20-го числа.

  Держава Україна фактично звільнила від покарання підозрюваних у найрезонанснішому злочині в її новітній історії. Будь-яка довіра до правосуддя і прокуратури після такого неможлива.

  Оскільки автоматично вбивці 48 чоловік стали невинними (немає вироку – немає вини), то за підсумками страшного дня 20 лютого 2014 року винними лишаться лише ті, хто стріляв у беркутів, а відтак, враховуючи, що цей епізод символізує собою весь цикл подій Майдану – Майдан буде асоціюватися з виною тільки тих, хто атакував міліцію. Таким чином, фундаментальна жертва беззбройних учасників Майдану нівельована, Майдан як драма і вираз українського духу буде трактуватися російськими пропагандистами та їх колегами виключно як насилля відносно представників влади.

  Цим кроком – я впевнений, імпульсивним і непродуманим – нинішня влада наробила собі ворогів більше, ніж усіма попередніми. Моральний, ціннісний розкол зараз – реальність, а не пропагандистська теза.

  Джерело: блог Ігоря Луценка

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Володимир Цибулько
  Володимир Цибулько

  Український письменник

  Сергій Фурса
  Сергій Фурса

  Спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital

  Олексій Арестович
  Олексій Арестович

  військовий експерт

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  Іванна Климпуш-Цинцадзе
  Іванна Климпуш-Цинцадзе

  Народний депутат

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ