Зустріч Порошенка і Курча. Висновки

  • Сергій Таран

   Політолог

  • Розсилка
  Себастьян Курц та Петро Порошенко
  Себастьян Курц та Петро Порошенко

  Кілька важливих висновків після зустрічі Президента України Петра Порошенка з канцлером Австрії Себастьяном Курцем, про які не згадали фейсбучні «геополітики».

  По-перше, знята інтрига щодо приходу до влади АПС, яка обіцяла зняття санкцій. Вони більше не будуть – про це заявили їхні старші партнери по коаліції.

  По-друге, Австрія підтримає місію на Донбасі. Якщо місія таки буде, важливі позиції можуть мати «нейтральні країни», наприклад, Австрія.

  По-третє, Курц пообіцяв зарахувати Україну до країн, звідки мігранти не становлять загрози. Це важливо, бо саме Австрія ініціює в ЄС перегляд квотної міграційної політики, і нам потрібно, аби Україна при цьому не звучала у негативі...

  У нейтральній Австрії часто бувають світові лідери, діють центральні офіси організацій, столиця кишить шпигунами, олігархами і лобістами. Україна там повинна мати сильні дипломатичні позиції.

  Але зі мною не погодяться фейсбучні «геополітики», які третій день поспіль променять поросячим захватом від дурепи, яка показала дипломатам цицьки.

  Джерело: блог Сергія Тарана

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Олексій Арестович
  Олексій Арестович

  військовий експерт

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Костянтин Боровой
  Костянтин Боровой

  Російський політик

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ