Правило має бути просте: працюєте на Кремль - автоматично йдете до в'язниці

  • Сергій Висоцький

   Народний депутат

  • Розсилка
  Михайло Саакашвілі - Правило має бути просте: працюєте на Кремль - автоматично йдете до в'язниці
  Михайло Саакашвілі

  Усі ті, хто приймає касу від Кремля повинні сидіти. Усі.

  Я цілком допускаю, що Курченко міг влити гроші у дестабілізацію, а Саакашвілі взяти їх, вважаючи що коли він прийде до влади, він Курицю кине. Я цілком допускаю це, бо мені відома канва плану Суркова, під кришею якого зараз діє Курченко. 

  Він полягає у хаотизації внутрішньоукраїнського простору. Та поступовому нав'язування нам ОРДЛО в якості автономії. Хаос за задумом Суркова повинен створити ситуацію за якою президент України, як Кучма після справи Гонгадзе, зможе знайти точку опори тільки в Росії. 

  Але, неприйнятною я вважаю ситуацію при якій справі про співробітництво з іноземними спецслужбами та підконтрольними їм людьми Януковича дають хід тільки після конфлікта фігуранта з Банковою. 

  Усі ті, хто приймає касу від Кремля повинні сидіти. Усі.   Бойко, Фірташ, Левочкін, Медведчук, Юра Єнакієвський, Новинський, Мураєв - всі вони успішно захищають кремлівські і свої бізнес-інтереси, домовляючись з різними представниками влади, домовляються із різними діячами на Банковій. І поки вони поводять себе лояльно щодо АП, вони перебувають не у статусі підозрюваних, а у статусі молодших партнерів.

  Правило повинно бути просте - працюєте на Кремль, берете в Кремля бабки - автоматично йдете в тюрьму. І поки ми цього не побачимо, довіри до доказів щодо кремлівського фінансування Саакашвілі у значної частини суспільства не буде

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Ігор Романенко
  Ігор Романенко

  Екс-заступник голови Генштабу ЗСУ

  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ