Правило має бути просте: працюєте на Кремль - автоматично йдете до в'язниці

  Усі ті, хто приймає касу від Кремля повинні сидіти. Усі.
  Я цілком допускаю, що Курченко міг влити гроші у дестабілізацію, а Саакашвілі взяти їх, вважаючи що коли він прийде до влади, він Курицю кине. Я цілком допускаю це, бо мені відома канва плану Суркова, під кришею якого зараз діє Курченко.  Він полягає у хаотизації внутрішньоукраїнського простору. Та поступовому нав'язування нам ОРДЛО в якості
  • Сергій Висоцький

   Народний депутат

  • 5 Грудня, 2017, 16:01
  • Розсилка
  Михайло Саакашвілі
  Михайло Саакашвілі

  Усі ті, хто приймає касу від Кремля повинні сидіти. Усі.

  Я цілком допускаю, що Курченко міг влити гроші у дестабілізацію, а Саакашвілі взяти їх, вважаючи що коли він прийде до влади, він Курицю кине. Я цілком допускаю це, бо мені відома канва плану Суркова, під кришею якого зараз діє Курченко. 

  Він полягає у хаотизації внутрішньоукраїнського простору. Та поступовому нав'язування нам ОРДЛО в якості автономії. Хаос за задумом Суркова повинен створити ситуацію за якою президент України, як Кучма після справи Гонгадзе, зможе знайти точку опори тільки в Росії. 

  Але, неприйнятною я вважаю ситуацію при якій справі про співробітництво з іноземними спецслужбами та підконтрольними їм людьми Януковича дають хід тільки після конфлікта фігуранта з Банковою. 

  Усі ті, хто приймає касу від Кремля повинні сидіти. Усі.   Бойко, Фірташ, Левочкін, Медведчук, Юра Єнакієвський, Новинський, Мураєв - всі вони успішно захищають кремлівські і свої бізнес-інтереси, домовляючись з різними представниками влади, домовляються із різними діячами на Банковій. І поки вони поводять себе лояльно щодо АП, вони перебувають не у статусі підозрюваних, а у статусі молодших партнерів.

  Правило повинно бути просте - працюєте на Кремль, берете в Кремля бабки - автоматично йдете в тюрьму. І поки ми цього не побачимо, довіри до доказів щодо кремлівського фінансування Саакашвілі у значної частини суспільства не буде

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Ілля Варламов
  Ілля Варламов

  бізнесмен, громадський діяч, фотограф, блогер

  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Віктор Каспрук
  Віктор Каспрук

  політолог

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ