Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  МОЗ втретє звільнило Амосову з посади ректора НМУ ім. О.О. Богомольця

  • Розсилка
  У МОЗ повідомляють, що загальна сума збитків, нанесених державі Катериною Амосовою через невиконання вимог Держфінінспекції, складає понад 3 млн. грн. - МОЗ втретє звільнило Амосову з посади ректора НМУ ім. О.О. Богомольця
  У МОЗ повідомляють, що загальна сума збитків, нанесених державі Катериною Амосовою через невиконання вимог Держфінінспекції, складає понад 3 млн. грн.

  МОЗ звільнило Амосову через порушення у фінансово-господарській діяльності

  Міністерство охорони здоров’я України втретє звільнило Катерину Амосову з посади ректора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

  Як зазначається, 8 січня 2019 року у зв’язку з невиконанням Катериною Амосовою законних вимог Державної аудиторської служби України, МОЗ України втретє розірвало контракт із нею.

  «Це сталося після того, як Міністерство вважало поновленою екс-керівницю закладу з 26 грудня 2018 року  на посаді ректора НМУ відповідно до рішення Окружного адміністративного суду м. Києва та самовільного внесення Катерини Амосової, як керівника закладу до Єдиного державного реєстру», - йдеться у повідомленні.  Також повідомляється, що МОЗ України звільнило Катерину Амосову через неусунення порушень у фінансово-господарській діяльності відповідно до вимог Держаудитслужби та її відсутність на робочому місці без поважної причини з 26 грудня по 8 січня, що фактично блокувало роботу закладу.  

  Нагадаємо, що у березні 2016 року Держфінінспекція провела ревізію фінансово-господарської діяльності НМУ ім. О.О. Богомольця за період з 1 жовтня 2012 року по 1 грудня 2015.

  У результаті перевірки було виявлено низку грубих порушень, що Держфінінспекція України зобов’язала керівництво НМУ усунути.

  Проте Катерина Амосова не виконала вимоги в повному обсязі. Загальна сума збитків, нанесених державі через невиконання вимог Держфінінспекції ректоркою НМУ, складає понад 3 млн грн.

  Наразі триває досудове розслідування прокуратури міста Києва за фактом розкрадання та нецільового використання бюджетних коштів керівниками адміністрації НМУ ім. О.О. Богомольця.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ