Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Нацрада може зняти заборону із новорічного фільму Рязанова

  • Розсилка
  Нацрада може зняти заборону із новорічного фільму Рязанова

  Артеменко вважає, що чинний закон про кінематографію повинен бути змінений

  Голова Нацради з питань теле - і радіомовлення Юрій Артеменко вважає, що автоматична заборона в Україні фільмів, якщо в них грають актори, внесені Міністерством культури в «чорний список», невиправдана.

  Про це він сказав у коментарі LB.ua

  Як приклад, Артеменко назвав радянський фільм Ельдара Рязанова «Іронія долі, або з легкою парою».

  «Проблема з так званими «чорними списками» існує у нас давно - через те, що людину внесено у «чорний список», у нас забороняється демонстрація фільму, в якому вона знімалась. Але сам фільм не несе пропаганду і має міжнародне визнання. Однак суто за формальними ознаками ці фільми заборонені у нас до показу», - нагадав він.

  Артеменко вважає, що чинний закон повинен бути змінений.

  «Акторам потрібно забороняти в'їзд в Україну, потрібно порушувати кримінальні справи, саджати у тюрми. А фільми оцінювати з точки зору, вони несуть загрозу Україні чи ні. Це велика дискусія. Закон потрібно модернізувати», - підсумував він.

  Нагадаємо, законом України «Про внесення змін у деякі закони України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» внесено зміни в закон «Про кінематографію», якими передбачено, що Держкіно відмовляє у видачі або припиняє дію вже виданого державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, зокрема, якщо одним з учасників фільму є фізична особа, включене в Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ