Лікар назвав спосіб швидше засинати та бачити більше снів

Лікар назвав спосіб швидше засинати та бачити більше снів
Ще одна перевага сну в холоді – сновидіння
фото з відкритих джерел

Під час сну в прохолоді краще виробляється мелатонін, що уповільнює старіння

Британський лікар Каран Радж назвав спосіб міцніше спати та бачити більше снів – для цього треба підтримувати у спальні прохолодну температуру. Цією інформацією він поділився з користувачами у своєму TikTok-акаунті.

За словами Раджа, у прохолоді краще виробляється мелатонін, який відповідає не лише за якість сну, а й вважається гормоном, що уповільнює процес старіння. Щоб заснути, організму необхідно знизити температуру тіла, а в прохолодній кімнаті це відбувається природним чином, і людина швидше засинає та спить міцніше, додав він.

Ще одна перевага сну в холоді – сновидіння, каже лікар. Оскільки мозку не доводиться витрачати час та зусилля на зниження температури тіла, він може розслабитися та поринути у глибокий сон.

«Сон у холодній кімнаті може покращити метаболізм. Існують дослідження, які показують, що вплив холоду може збільшити кількість бурого жиру, який виробляється стовбуровими клітинами», – зазначив Радж.

@dr.karanr

Sleep cold! #learnontiktok #schoolwithdrkaran #sleep #lifehacks

original sound - The Boyces

Бурий жир допомагає регулювати рівень холестерину, глюкози в крові, він і покращує чутливість до інсуліну, сказав лікар.

Раніше американський лікар Ребекка Роббінс, яка займається вивченням сну, розповіла про шкоду недосипання. За словами експерта, протягом дня мозок виробляє токсини, накопичення яких пов'язують із втратою когнітивних здібностей.

Раніше вчені заявили, що новий штам коронавірусу «Омікрон», який активно шириться світом, близький до одного з попередніх штамів – «Альфи», проте має «нетипову» будову.

Нагадаємо, китайські вчені назвали три головні небезпечні властивості «омікрон»-штаму.

До слова, Україна вводить самоізоляцію для мандрівників із Південної Африки.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: