Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Малорухливим і антиспортивним: Бігати не треба, просто ходіть!

  • Розсилка
  Біг підходить не всім, а інтенсивна ходьба може вилікувати від більшості хвороб, пов'язаних з малорухливим способом життя, - Хорошев - Малорухливим і антиспортивним: Бігати не треба, просто ходіть!
  Біг підходить не всім, а інтенсивна ходьба може вилікувати від більшості хвороб, пов'язаних з малорухливим способом життя, - Хорошев

  Якщо ви жінка, то вам достатньо долати п'ять-сім кілометрів в день, а якщо чоловік - то сім-десять, - лікар - кардіолог

  Кардіолог Володимир Хорошев стверджує, що не потрібно боротися з малорухливим способом життя за допомогою бігу, бо він підходить далеко не всім, а ходьба корисна для всіх.

  За словами лікаря, недостатня фізична активність може бути причиною багатьох хронічних і потенційно смертельних захворювань, тому важливо правильно підібрати тип активності, який підходить саме вам.

  «Якщо ви жінка, то вам достатньо долати п'ять-сім кілометрів в день, а якщо чоловік - то сім-десять. Йдеться про інтенсивну ходьбу, що не повинна переходити на біг», - зазначає Хорошев.

  Медик зауважує, якщо не проходити належну дистанцію, то буде слабшати серце.

  «За вісутності ходьби в організмі починається склеротичний процес, обумовлений слабкістю серця. Коли ви ходите, у вас працюють м'язи ніг, що допомагають серцю проганяти кров в організмі. В результаті процес кровообігу починає протікати саме так, як він повинен протікати за задумом природи», - наголошує Хорошев.

  Гастроентеролог Олексій Парамонов додає, що ходьба корисна не тільки для серця, але і для шлунково-кишкового тракту. Будь-яка інтенсивна рухова активність, за словами експерта, веде до нормалізації роботи кишківника і сприяє вирішенню проблеми запорів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ