Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Генштабі прокоментували скандал із санітарними «Богданами»

  • Розсилка
  Родіон Тимошенко - У Генштабі прокоментували скандал із санітарними «Богданами»
  Родіон Тимошенко

  У ЗСУ запевняють, що на Чернігівщині скоро запрацює Державний науково-дослідний інститут випробування озброєння і військової техніки та її сертифікації

  Заступник начальника Генштабу, генерал-майор Родіон Тимошенко прокоментував скандал навколо санітарних автомобілів «Богдан-2251» (з 50 машин, які отримала армія, половина зламалася). На питання, хто винен у цій ситуації, Тимошенко відповів у інтерв’ю «Главкому»

  «Після виявлення недоліків складено відповідні акти рекламації, — говорить військовий. — Автовиробники спільно з військовими інженерами проводять додаткові випробування, встановлюють причини поломок, і тільки після цього буде визначено, як уникнути таких випадків».

  Тимошенко підкреслює, що будь-яка, навіть найновіша машина може вийти з ладу, коли не дотримуватися певних правил експлуатації. Але найчастіше це відбувається під час військових випробувань, коли техніку експлуатують звичайні військовослужбовці, в бойових умовах або під час навчань. Тому під час розробки і прийняття на озброєння техніки у Збройних силах запроваджено декілька етапів випробувань та досліджень за всіма можливими напрямами.  «Сьогодні на завершальному етапі створення на Чернігівщині Державного науково-дослідного інституту випробування озброєння і військової техніки та її сертифікації. Матимемо можливість не тільки випробувати там новітні зразки озброєння і військової техніки, а й сертифікувати. Цей інститут також проводитиме і випробування автотехніки. Тобто триває створення системи, яка дозволить постачати до військ тільки надійні озброєння і техніку, що відповідають сучасним вимогам ведення бойових дій», — запевняє генерал-майор.

  Повну версію інтерв’ю читайте тут: Заступник начальника Генштабу Родіон Тимошенко: Переходимо на стандарти НАТО навіть у харчуванні.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ