Милованов очолив комісію з відбору керівника Бюро економічної безпеки
15 червня відбулося перше засідання конкурсної комісії з відбору керівника Бюро економічної безпеки
Радник глави Офісу президента, президент Київської школи економіки Тимофій Милованов очолив конкурсну комісію з відбору керівника Бюро економічної безпеки. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«15 червня відбулося перше засідання конкурсної комісії з відбору керівника Бюро економічної безпеки… Мене обрали головою комісії, Галину Шевченко – секретарем», – повідомив Милованов.
Він повідомив, що подання документів від кандидатів на посаду глави БЕБ триватиме до 20:00 7 липня.
«Подача документів триватиме до 20:00 7го липня. Тобто три тижні. Закон вимагає не менше тижня. Комісія також розглядала можливість приймати документи один місяць. Але БЕБ має повноцінно працювати вже на початку осені. Тому кожний тиждень важливий – новому керівництву також потрібен час для формування служби. Умови конкурсу, оголошення, строки – все буде опубліковано в найближчі два дні», – зазначив президент Київської школи економіки.
Бюро економічної безпеки – єдиний орган державної влади, відповідальний за боротьбу з економічними злочинами. Зазначається, що він отримає відповідні повноваження Служби безпеки та Податкової міліції, які будуть переосмислені з тим, щоб це був не стільки силовий, скільки аналітичний орган.
До повноважень Бюро економічної безпеки входять:
– виявлення зон ризиків у сфері економіки шляхом аналізу структурованих і неструктурованих даних;
– оцінювання ризиків і загроз економічній безпеці держави, напрацювання способів їхньої мінімізації та усунення;
– надання пропозицій щодо внесення змін до нормативно-правових актів з питань усунення передумов для створення схем протиправної діяльності у сфері економіки;
– забезпечення економічної безпеки держави шляхом запобігання, виявлення, припинення, розслідування кримінальних правопорушень, що посягають на функціонування економіки держави;
– збирання та аналіз інформації про правопорушення, що впливають на економічну безпеку держави, та визначення способів запобігання їхньому виникненню в майбутньому;
– планування заходів у сфері протидії кримінальним правопорушенням, віднесеним законом до його підслідності;
– виявлення та розслідування правопорушень, пов’язаних з отриманням та використанням міжнародної технічної допомоги;
– складання аналітичних висновків і рекомендацій для державних органів з метою підвищення ефективності ухвалення ними управлінських рішень щодо регулювання відносин у сфері економіки.
Раніше Милованов розбовкав сімейний секрет директора НАБУ Ситника.
Нагадаємо, 20 травня «Спецтехеноекспорт» як дочірнє підприємство компанії «Укрспецекспорт» (входить до складу концерну «Укроборонпром») підписало контракт із ТОВ «Київська школа економіки та менеджменту» про купівлю послуг «проведення ринкових досліджень».
Вартість закупівлі склала 1,68 млн грн, строк надання послуг – до 1 жовтня 2021 року. Який предмет досліджень – на сторінці закупівлі не вказано ніяких даних. Закупівлю провели без торгів під приводом, що «Спецтехноекспорт» не є замовником у розумінні закону «Про публічні закупівлі».
Таке замовлення Київській школі економіки було зроблено за день до того, як президент України Володимир Зеленський указом від 21 травня увів до складу наглядової ради «Укроборонпрому» Тимофія Милованова, який і є президентом КШЕ. Милованов може потрапити в досить неприємну для нього ситуацію, яка називається «конфлікт інтересів».
Нагадаємо, Милованов назвав лідерку «Батьківщини» Юлію Тимошенко «бабусею корупції». Про це він заявив в етері телеканалу «Свобода слова на ICTV». Сексистський виступ колишнього міністра обурив соціальні мережі.
Коментарі — 0