рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Партія «Європейська солідарність» запропонувала двом партіям розділити комітети

  • Розсилка
  <p>Народний депутат від партії &laquo;Європейська солідарність&raquo; Ірина Геращенко&nbsp;</p> - Партія «Європейська солідарність» запропонувала двом партіям розділити комітети

  Народний депутат від партії «Європейська солідарність» Ірина Геращенко 

  Звернулася до політичних сил, які не є правлячою більшістю – Геращенко

  Народний депутат від партії «Європейська солідарність» Ірина Геращенко повідомила про те, що партія запропонувала в Раді співпрацю «Батьківщині» і «Голосу».

  Про це вона написала у Facebook.

  «Наша команда має професійний, фаховий склад. Ми готові запропонувати найкращих фахівців на голів комітетів нацбезпеки і оборони, євроінтеграції, закордонних справ, прав людини, свободи слова, регламентного, бюджетного, культури і духовності, економічної політики, з питань ветеранів, які забезпечать результативну і фахову роботу комітетів. Ми запропонували, щоб комітет нацбезпеки очолив генерал Забродський», – заявила Геращенко.  «Звернулася до політичних сил, які не є правлячою більшістю, зокрема до «Голосу» і «Батьківщини» з пропозицією спільно узгодити та скоординувати позиції щодо пропорційного представництва фракцій у керівництві Верховної Ради і комітетів», – повідомила Геращенко.

  Геращенко написала, що між «Європейською солідарністю» та «Опозиційною платформою» виникли «ідеологічні, політичні та світоглядні розбіжності».

  Нагадаємо: У «Слузі народу» запропонували скоротити кількість комітетів у Раді.

  Урочисте засідання нової Ради відбудеться 29 серпня.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ