Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У «Слузі народу» запропонували скоротити кількість комітетів у Раді

  • Розсилка
  Дмитро Разумков запропонував колегам з інших фракцій подумати над назвами та профілями комітетів - У «Слузі народу» запропонували скоротити кількість комітетів у Раді
  Дмитро Разумков запропонував колегам з інших фракцій подумати над назвами та профілями комітетів

  Голова партії «Слуга народу» запропонував обговорити зменшення кількості комітетів з 27 до 22 у понеділок, 12 серпня

  Партія «Слуга народу» пропонує зменшити кількість парламентських комітетів з 27-ми до 22-х.

  Про це йшлося на засідання підготовчої групи Верховної Ради 9 скликання.

  Голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков зазначив, що на сьогодні у парламенті є 27 комітетів плюс комісія з приватизації.  «Ми пропонуємо зменшити до 22 комітетів плюс комісія з питань приватизації. Ми пропонуємо, ми надішлемо пропозиції (щодо назв та профілю комітетів – ред.) і будемо чекати від вас пропозицій, що пропонується обговорити на наступній зустрічі», - поінформував Разумков. Він запропонував колегам із інших політичних сил до понеділка обміркувати все і обговорити на підготовчій групі 12 серпня о 16:00.  

  Ірина Геращенко пообіцяла, що «Європейська справедливість» надасть свої пропозиції, а також попросила особливий статус для євроінтеграційного комітету.

  Крім того, народні обранці у підготовчій групі попередньо затвердили мінімальну й максимальну кількість членів комітетів: 7 і 31.

  «Якщо будемо бачити, що виникають труднощі, в подальшому повернемося до цього питання», – запропонував Разумков перед голосуванням за це питання.

  Розподіл у комітетах, на думку Разумкова, повинен бути за квотним принципом.

  «Оскільки наших колег у Верховній Раді, за нашими підрахунками, 60%, то ми будемо пропонувати, що від нашої політичної сили буде або голова, або перший заступник, або секретар – оскільки вони за регламентом не можуть бути представниками однієї політичної сили. І також ми будемо пропонувати в якості заступників голів комітетів своїх колег, але зі збереженням пропорційного принципу», – сказав він.

  Як повідомлялося, урочисте засідання нової Ради відбудеться 29 серпня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ