Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Представники організації «Молодь України за майбутнє» визначилися з кандидатом у президенти

  • Розсилка
  У «Молодь України за майбутнє» переконані, що з приходом Юлії Тимошенко їхні проблеми будуть почуті та вирішені - Представники організації «Молодь України за майбутнє» визначилися з кандидатом у президенти
  У «Молодь України за майбутнє» переконані, що з приходом Юлії Тимошенко їхні проблеми будуть почуті та вирішені

  Лідер «Батьківщини» має покроковий план, що передбачає створення умов для гідного життя молоді на рідній землі, - активіст

  Юлія Тимошенко – єдиний кандидат на пост президента, який розуміє проблеми молоді і має чіткий план їх вирішення. Про це на прес-конференції в УНІАН заявили представники ГО «Молодь України за майбутнє».

  Проаналізувавши програми кандидатів у президенти, активісти з’ясували: покроковий план, що передбачає створення всіх необхідних умов для гідного життя та роботи молоді на рідній землі, маэ лише лідер «Батьківщини» .

  «Дослідження GfK показує сумну картину: кожен четвертий молодий українець віком від 14 до 19 років демонструє бажання емігрувати. Лише Юлія Тимошенко розуміє масштаб цієї катастрофи», - зазначив керівник соціальних проектів ГО «Молодь України за майбутнє» Володимир Пітель.

  Він звернув увагу на те, що у програмі Тимошенко є окремий розділ «Успішна молодь – гарантія оновлення країни».  «Для молоді сьогодні є три основні виклики – житло, робота і визнання. Усі вони максимально враховані у програмі Юлії Тимошенко», - зауважив активіст.

  Також молодіжному середовищу імпонує те, що лідер «Батьківщини» залучатиме молодий і креативний клас до державного управління. Та головне – це забезпечення житлом молодих спеціалістів, наголошують у ГО «Молодь України за майбутнє».

  «Новий економічний курс передбачає, що у межах програми «першого робочого місця» будуть запроваджені податкові канікули для роботодавців. І це дозволить нашим молодим спеціалістам залишатися в країні, а не покидати її у пошуках роботи», - сказала член молодіжної організації, волонтер Ірина Береза.

  У ГО «Молодь України за майбутнє» переконані, що з приходом Юлії Тимошенко їхні проблеми будуть почуті та вирішені. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ