Розвідка США прогнозує дочасні вибори в Україні

  У США вважають, що в Україну можуть статися потрясіння, якими може скористатись Росія
  Національна розвідка США опублікувала доповідь про поточну ситуацію та можливі загрози в Україні. Про це йдеться у доповіді директора Національної розвідки США Дена Коутса «Оцінка глобальних загроз розвідувальними службами США». У документі йдеться про чинники, які загрожують економічному відродженню України і можуть потенційно
  • 14 Лютого, 10:43
  • Розсилка
  Ден Коутс
  Ден Коутс

  У США вважають, що в Україну можуть статися потрясіння, якими може скористатись Росія

  Національна розвідка США опублікувала доповідь про поточну ситуацію та можливі загрози в Україні. Про це йдеться у доповіді директора Національної розвідки США Дена Коутса «Оцінка глобальних загроз розвідувальними службами США».

  У документі йдеться про чинники, які загрожують економічному відродженню України і можуть потенційно призвести до змін у її закордонній політиці.

  «Незадоволення населення темпом реформ, погіршення стандартів життя, думка про те, що корупція посилюється, та загострення політичних протистоянь напередодні запланованих президентських та законодавчих виборів у 2019 році можуть призвести до дочасних виборів», - йдеться у доповіді.

  «Лідери опозиції спробують скористатись незадоволенням населення, щоб послабити президента України Петра Порошенка та правлячу коаліцію напередодні виборів 2019 року», - вважає Коутс.

  Читайте також: Еквілібристи. З ким і коли стартуватимуть вибори Порошенка

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ