Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кандидат в нардепи прогулює сесії міськради - ЗМІ

  • Розсилка
  У 2019 році Загід Краснов прогуляв всі чотири засідання власної комісії з чотирьох - Кандидат в нардепи прогулює сесії міськради - ЗМІ
  У 2019 році Загід Краснов прогуляв всі чотири засідання власної комісії з чотирьох

  Завзятим «прогульником» сесій і засідань власної комісії виявився скандально відомий місцевий депутат Дніпровської міської ради Загід Краснов

  Один з кандидатів у народні депутати України у 25 окрузі (Чечелівський і Амур-Нижньодніпровський райони міста Дніпро), скандально відомий місцевий депутат Дніпровської міської ради Загід Краснов виявився завзятим «прогульником» сесій і засідань власної комісії.  Дані про його прогули і низьку відвідуваність містяться на сайті мерії, з якими може ознайомитися кожен охочий.

  • У 2016 році з 17 сесій Загід Краснов прогуляв 7.
  • У 2017 році з 11 сесій він був відсутній на 2.
  • У 2018 році Загід Краснов прогуляв 7 сесій з 11.
  • У 2019 Краснов примудрився прогуляти вже 6 сесій з 7 (!).

  Вельми показовою є ситуація з засіданнями депутатської комісії, до якої входить кандидат-прогульник Загід Краснов.

  У 2016 році він прогуляв 14 (!) Засідань з 15. У 2017 році Загід Краснов прогуляв всі 8 зборів з 8. У 2018 році відбулося незрозуміле - він з'явився на 5 засідань з 10.

  У 2019 Краснов прогуляв всі чотири засідання з чотирьох.

  Нагадаємо раніше команда Загіда Краснова потрапила в «гучний скандал», організувавши технологію створення «клонів-кандидатів». За даними джерел, мова йде про Анну Мосьпан (активіст організації та однойменної партії Загіда Краснова «Громадська сила»), яка виступала основним перемовником, а також про нині діючого районного депутата АНД району від тієї ж «Громадської сили» Олега Зінченка, який супроводжував її під час пересування по області.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ