Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Папа Римський покликав до Ватикану митрополитів УГКЦ

  • Розсилка
  Папа вважає, що зустріч з митрополитами УГКЦ  дозволить глибше проаналізувати життя та потреби України - Папа Римський покликав до Ватикану митрополитів УГКЦ
  Папа вважає, що зустріч з митрополитами УГКЦ  дозволить глибше проаналізувати життя та потреби України

  Папа прагне проявити знак своєї близькості до УГКЦ, що здійснює душпастирське служіння, як в Україні, так і в різних частинах світу

  Папа Римський Франциск запросив митрополитів Української греко-католицької церкви до Ватикану на зустріч, що має відбутися в липні.

  Про це повідомляє сайт Апостольської нунціатури в Україні.  «У делікатній та складній ситуації, в якій знаходиться Україна, Святіший Отець Франциск вирішив запросити до Рима в днях 5-6 липня 2019 Верховного Архієпископа, членів постійного Синоду та Митрополитів Української Греко-Католицької Церкви», - йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, цією зустріччю, Папа прагне проявити знак своєї близькості до УГКЦ, що здійснює душпастирське служіння, як в Україні, так і в різних частинах світу.

  «Також ця зустріч дозволить глибше проаналізувати життя та потреби України», - зазначається в повідомленні.

  Як повідомлялося, Папа Римський підготував сюрприз для українських греко-католиків. 

  Святіший Отець Папа Римський Франциск підготував для Української Греко-Католицької Церкви сюрприз, про який незабаром повідомить Апостольська столиця.

  Про це під час Літургії на свято Воскресіння Господнього у Патріаршому соборі Воскресіння Христового повідомив Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, повідомляє прес-служба УГКЦ.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ