Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Перше посвідчення водія відтепер видаватимуть лише на два роки

  • Розсилка
  Перше посвідчення водія відтепер видаватимуть лише на два роки

  В Уряді сподіваються, що таке рішення зменшить кількість ДТП в Україні

  Перше посвідчення водія видаватимуть на два роки з правом обміну на постійне у разі, якщо протягом двох років не було трьох і більше адмінправопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

  «Увага, офіційно. Перше посвідчення водія видаватимуть на два роки з правом обміну на постійне у разі, якщо протягом двох років не було трьох і більше адмінправопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Якщо таких порушень було не більше двох - громадянин обмінює на постійне посвідчення водія. У разі, якщо вони були — громадянин обмінює на постійне посвідчення водія лише після складання практичного й теоретичного іспитів у сервісному центрі (СЦ) Міністерства внутрішніх справ України», — йдеться у повідомленні.

  Повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше і були позбавлені права на керування транспортними засобами (ТЗ), не відбувається.

  Поновлення права керування ТЗ здійснюється після чергової підготовки у відповідному навчальному закладі та після складання теоретичного й практичного іспитів у СЦ МВС. Таке посвідчення знову видається на два роки.

  Обмеженим правом керування ТЗ для водіїв-початківців є заборона перевищувати швидкість 70 км/год.

  Як зазначається на Урядовому порталі, прийняття акта обумовлено необхідністю докорінних змін у ставленні учасниками дорожнього руху до виконання Правил дорожнього руху, і, як наслідок, зменшення кількості ДТП.

   

  прийняття акта обумовлено необхідністю докорінних змін у ставленні учасниками дорожнього руху до виконання Правил дорожнього руху, і, як наслідок, зменшення кількості ДТП
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ