Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Україні громадські заклади зобов’язали облаштовувати пеленальними столиками - Мінрегіон

  • Розсилка
  Норма набула чинності з першого квітня, - посадовець - В Україні громадські заклади зобов’язали облаштовувати пеленальними столиками - Мінрегіон
  Норма набула чинності з першого квітня, - посадовець

  У туалетах усіх громадських закладів мають обов’язково проектуватися зручні сповивальні столики для немовлят, - урядовець

  Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ зобов'язало обладнати пеленальними столиками усі вбиральні в громадських закладах.

  Про це повідомляє «Прямий» канал за інформацією заступника міністра Льва Парцхаладзе.  «У нових державних будівельних нормах щодо інклюзивності чітко прописано, що у туалетах усіх громадських закладів мають обов’язково проектуватися зручні сповивальні столики для немовлят. Вони розміщуватимуться в окремих санітарних приміщеннях для маломобільних груп населення, у тому числі, людей з інвалідністю, поруч із туалетами загального користування. Площа такого приміщення – 6-9 кв. м», - йдеться у повідомленні.

  Посадовець зауважив, що норма набула чинності з першого квітня.

  «Такими санітарними приміщеннями зможуть також користуватися: люди з інвалідністю із супроводжувачами різних статей, батьки з маленькими дітьми протилежних статей, наприклад, мама і син, батько і донька, інші маломобільні групи населення», - додав Парцхаладзе.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ