рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Українські школи отримають від Міносвіти мільярд гривень на якісний інтернет

  • Розсилка
  Українські школи отримають від Міносвіти мільярд гривень на якісний інтернет

  700 млн грн будуть скеровані на підвищення якості Інтернету та 300 млн грн – на комп’ютери, де їх немає

  Цього року Міністерство освіти і науки скерує 1 млрд грн для підключення усіх шкіл до якісного інтернету.

  Про це в Івано-Франківську сказала журналістам міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

  «Ми створюємо умови для підключення до хорошого Інтернету усіх шкіл. Цього року на це виділено 1 млрд грн. З них 700 млн грн будуть скеровані на підвищення якості Інтернету та 300 млн грн – на комп’ютери, де їх немає», - розповіла Гриневич.  Вона зауважила, що Міносвіти цього року буде скеровувати додаткові субвенції, які мають вплинути не лише на початкову школу, але й на якість навчання у старших класах. Так, буде продовжена програма для забезпечення кабінетів фізики, хімії та біології. Водночас, запрацює програма «Гідність дитини», яка має на меті облаштувати теплі вбиральні в усіх навчальних закладах.

  «Для Івано-Франківської області ця субвенція сягне 24 млн грн саме для тих шкіл, де немає сьогодні теплих вбиралень, і діти, зважаючи на наші кліматичні умови, до півроку знаходяться у стресовому стані», - зазначила Гриневич і додала, що типові проекти вирішення цього питання Міносвіти запропонує спільно з Міністерством регіонального розвитку України.

  Зазначимо, Лілія Гриневич 16 квітня перебуває з робочою поїздкою в Івано-Франківській області. Міністр оглянула навчально-ігрові класи в обласній дитячій клінічній лікарні та відвідала Інститут післядипломної освіти.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ