Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Газ як ресурс швидко знецінюватиметься, – Семерак

  • Розсилка
  Газ як ресурс швидко знецінюватиметься, – Семерак

  Світовий банк перестає підтримувати будь-які проекти, спрямовані на розвиток інфраструктури чи добування викопного палива

  Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак прогнозує, що в близькому майбутньому природній газ як ресурс буде знецінюватися. Про це він сказав під час 11-го Київського безпекового форуму.

  «Я вважаю, що дуже швидко, ми, можливо навіть не усвідомлюємо наскільки швидко в списку пріоритетів необхідності чи цінності газ як ресурс буде знецінюватися. Це, мені здається, буде кардинально інша відповідь російській агресії», - наводить його слова Мінекології.

  Семерак зазначив, що з наступного року Світовий банк перестає підтримувати будь-які проекти, спрямовані на розвиток інфраструктури чи добування викопного палива та навів приклади, що засвідчують глобальні зміни у ставленні до викопного палива.

  «Канада на початку 2000- х років порахувала, що є дешевше замінити споживання вугілля, як енергоресурсу, ніж лікувати людей від хвороб, яких вони зазнають від спалення вугілля», - розповів Семерак.

  За його словами, навіть Саудівська Аравія, яка є лідером із експорту сирої нафти, будує свою нову енергетичну стратегію на відновлювальних джерелах енергії. Міністр підкреслив, що успішне майбутнє України можливе лише за такого є сценарію розбудови економіки.

  «Ми вже підготували і фактично схвалили нашу національну Стратегію низьковуглецевого розвитку. Я хотів би сказати, що з моєї точки зору низьковуглецевий розвиток - це не тільки збереження нашої незалежності, свобода від російського газу, а в першу чергу конкурентна економіка замкнутого циклу», - зазначив він.

  Нагадаємо, 12 квітня у Києві стартував 11-й Київський безпековий форум, який є платформою для дебатів із найактуальніших питань безпеки в Європі та Чорноморському регіоні.

  Голова представництва Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман заявив, що Україна повинна дозволити ринку встановлювати ціни на газ.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ