Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На Прикарпатті понад 30 тис. споживачам газу зараховано 48 млн грн зекономленої субсидії

  • Розсилка
  На Прикарпатті понад 30 тис. споживачам газу зараховано 48 млн грн зекономленої субсидії

  Кошти підуть на оплату майбутніх платежів за газ чи на оплату існуючої заборгованості

  В серпні ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» отримало із держбюджету 48 млн грн, які вже зараховані на особові рахунки понад 30 тис. клієнтів. Це суми, які не були використані споживачами субсидій минулого опалювального сезону.

  Згідно з вимогою Кабміну, весною ці кошти були повернуті держбюджету. Але після змін в законодавстві, коли 19 липня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 року № 595 «Про внесення змін до Порядку розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії», «Івано-Франківськгаз Збут» повторно здійснив розрахунок невикористаної субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання.  «Зекономлена сума субсидій не є монетизованою. І споживачі не зможуть отримати ці кошти готівкою. В автоматичному режимі вони зараховані на особові рахунки клієнтів і підуть на оплату майбутніх платежів за газ чи на оплату існуючої заборгованості», - пояснює провідний фахівець з розрахунків ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Леся Хараїм.

  Суму зекономленої субсидії, яка вже зарахована на особистий рахунок, споживачі зможуть побачити в рахунках за липень. А користувачі особистого кабінету на сайті 104.ua уже можуть ознайомитись з оновленим балансом свого рахунку.

  Постачальна компанія також нагадує субсидентам, що при наявності у споживача простроченої заборгованості в розмірі 340 грн і більше, житлова субсидія на наступний період не призначається. Аби уникнути непорозумінь та неприємностей, споживачі мають вчасно оплачувати рахунки або укласти договір реструктуризації.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ