рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Світовий банк призначив нового відповідального за Україну

  • Розсилка
  Аруп Банерджі очолює узгодження та впровадження кредитного портфелю, аналітичних продуктів та визначає майбутні напрямки програм - Світовий банк призначив нового відповідального за Україну
  Аруп Банерджі очолює узгодження та впровадження кредитного портфелю, аналітичних продуктів та визначає майбутні напрямки програм

  Аруп Банерджі став новим директором у справах Білорусі, Молдови та України

  Світовий банк призначив Арупа Банерджі новим директором у справах Білорусі, Молдови та України. Про це повідомили у пресслужбі банку.

  «Світовий банк радий повідомити про призначення пана Арупа Банерджі директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України», - йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що на новій посаді пан Банерджі керуватиме співпрацею Банку з урядами та партнерами у трьох країнах. Він очолює узгодження та впровадження кредитного портфелю, аналітичних продуктів та визначає майбутні напрямки програм. Аруп Банерджі співпрацюватиме з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) та Багатостороннім агентством з гарантування інвестицій (MIGA), щоб зміцнити результати Групи Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні.

  До призначення на цю посаду пан Банерджі, громадянин Індії, був регіональним директором Світового банку у країнах Європейського Союзу, де здійснював загальне керівництво операційною, стратегічною та інформаційною роботою.

  З липня 2016 року і до лютого 2020-го директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України була пані Сату Кахконен. У лютому 2020-го року її призначено директором Світового банку у справах Індонезії та Східного Тимору.

  Раніше Світовий банк призначив нового віце-президента у справах Європи.

  Як повідомлялосяСвітовий банк виділив Україні $350 млн позики.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ