рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна, Грузія і Молдова попросили фінансової допомоги у ЄС

  • Розсилка
  Україна, Грузія і Молдова попросили фінансової допомоги у ЄС

  Київ, Тбілісі і Кишинів попросили надати фінансову підтримку регіонам Східного партнерства

  Глави МЗС України, Грузії і Молдови підписали спільне звернення до Єврокомісії з проханням надати фінансову підтримку регіонам Східного партнерства в рамках наступної кількарічної фінансової перспективи Євросоюзу на 2021-2027 роки.

  Про це повідомила пресслужба МЗС України.

  Глави зовнішньополітичних відомств трьох асоційованих партнерів закликали ЄС у рамках стратегічного бюджетного планування на наступні 7 років врахувати масштаби і амбітність реформ, що здійснюються та заплановані Україною, Грузією і Молдовою у процесі європейської інтеграції.

  У цьому контексті міністри наголосили на важливості передбачити у «Багаторічній фінансовій перспективі» збільшення ресурсів на потреби держав-учасниць «Східного партнерства», яка відповідатиме їхнім європейським зобов’язанням та пріоритетам у відносинах з ЄС.

  Спільне звернення міністрів є черговим свідченням єдності підходів України, Грузії і Молдови до питання майбутнього розвитку «Східного партнерства» на основі принципу диференціації та ідеї поглиблення діалогу у форматі «ЄС+ три асоційовані партнери».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ