Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кінотеатр «Київ» продовжить свою роботу в нинішньому форматі - КМДА

  • Розсилка
  Столичний кінотеатр «Київ» - Кінотеатр «Київ» продовжить свою роботу в нинішньому форматі - КМДА
  Столичний кінотеатр «Київ»

  Кінотеатр «Київ» запропоновано включити до мережі «Київкінофільм»

  Столичний кінотеатр «Київ» продовжить свою роботу в нинішньому форматі. Про це повідомила директор департаменту культури КМДА Діана Попова.

  «Кінотеатр продовжить свою роботу у тому ж форматі, що і нині. Будь-які інші заяви – домисли, не більше. Фестивальний профіль у контексті меморандуму між КМДА та кінофестивалем «Молодість» так само буде ключовим», – наголосила Попова.

  Окрім того, додала вона, постійні звернення орендаря до комісії з питань власності щодо зменшення орендної ставки викликають сумніви щодо його платоспроможності.

  «Місто просто не може ставити під загрозу подальшу роботу цього легендарного кінотеатру. Тому для оперативного й ефективного управління майном громади, запропоновано включити «Київ» до мережі «Київкінофільм». Ми не можемо собі дозволити навіть припустити, що робота кінотеатру може бути зупинена», – зазначили у КМДА.

  Попова наголосила, що всі кінотеатри, які перебувають у мережі КП «Київкінофільм», демонструють сталий розвиток та ефективну роботу.

  Відтак, до мережі входять кінотеатри «Алмаз», «Факел», «Промінь», «Пролісок», «Старт», «Ліра», «Салют», «Лейпциг», «Флоренція», «Київська Русь», «Ім. Т. Шевченка», «Кіото», «Ленінград» («Дніпро»), «Загреб», «Братислава», «Краків» та «Молодіжний».

  На оновлення матеріально-технічного стану комунальної мережі кінотеатрів тільки у 2018 році було виділено 20 млн з міського бюджету, резюмували у КМДА.

  Напередодні повідомлялося, що у кінотеатру «Київ» виникли проблеми з орендою приміщення. Це може стати причиною закриття закладу.

  Нагадаємо, кінотеатр «Кінопанорама» припинив кінопрокат з 1 жовтня

  Власник кінотеатру «Кінопанорама», група компаній ISTIL Group Мохаммада Захура, вирішила закрити кінотеатр «Кінопанорама» для проведення капітального ремонту.

  Пізніше стало відомо, що на місці столичного кінотеатру «Кінопанорама», який закрився 30 вересня, буде побудований тризірковий готель.

  Готель буде мати назву «Панорама». Оприлюднено проект тризіркового готелю.

  Крім того, припинив свою роботу ще один із найстаріших кінотеатрів у центрі Києва – кінотеатр «Україна» на вулиці Городецького.

  Останній день роботи обох кінотеатрів був 30 вересня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ