Кличко вручив киянам державні нагороди до Дня Незалежності (фото)
![Кличко вручив киянам державні нагороди до Дня Незалежності (фото)](/img/article/6194/75_main-v1566386512.jpg)
Мер привітав киян, які своєю працею змінюють місто
Мер столиці Віталій Кличко вручив киянам державні нагороди до Дня Незалежності України. Нагороди отримали близько 30 киян та три трудових колективи - освітяни, представники культури, державні службовці, працівники підприємств, громадські активісти. Про це повідомляє пресслужба столичного голови.
«Напередодні Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України я радий вітати в цій залі киян, які своєю працею втілюють зміни в нашому місті, вкладають свій час, енергію в освіту молоді, дбають про розвиток мистецтва та культури», - сказав Кличко.
Він зауважив, що роки незалежності стали для українців випробовуванням на зрілість, мужність, терпіння та толерантність.
«Ми глибоко шануємо тих, хто боровся і сьогодні відстоює незалежність і суверенітет нашої держави. Пам'ятаємо тих, хто поліг за Україну. Впевнений, що Україна вистоїть і переможе, стане сильною і успішною!. І це станеться тим швидше, чим ефективніше ми будемо працювати і втілювати необхідні зміни і реформи. Ви всі докладаєте для цього багато зусиль, і я вдячний кожному з вас!» - підкреслив мер столиці.
Зокрема, киян було нагороджено почесними грамотами та грамотами Верховної Ради України, почесними грамотами Кабінету міністрів України, подяками прем’єр-міністра України, почесними грамотами та подяками Центральної виборчої комісії, відзнаками київського міського голови.
Коментарі — 0