Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Костел у Києві отримав підсвітку від творців ілюмінації на Ейфелевій вежі (фото)

  • Розсилка
  Костел у Києві отримав підсвітку від творців ілюмінації на Ейфелевій вежі (фото)
  Фото: Микола Каблука, Flyua

  Щоночі костел і оживає яскравими кольорами

  Костел святого Миколая, розташований на вул. Великій Васильківській у центрі Києва, отримав ефектну підсвітку від творців ілюмінації на Ейфелевій вежі.

  Тепер костел щоночі оживає захопливими кольорами, а сама світлова інсталяція – екологічна та не шкодить фасаду будівлі. Про це повідомляється на сторінці «Клуб коренного киевлянина» у Facebook.  Костел побудований у 1899-1909 роках у неоготичному стилі київським архітектором Владиславом Городецьким за проектом С. В. Валовського.
  У 1936 році церкву святого Миколая закрила більшовицька влада, відтоді вона використовувалася як господарське приміщення.
  У 1978 за наказом Ради Міністрів Української РСР будівля церкви була віддана Будинку органної музики, для цього в Чехословаччині був замовлений орган компанії Rieger-Kloss, в 1981 була закінчена реставрація і з того ж року церква почала працювати як концертний зал.
  Наразі Церкву святого Миколая ділять між собою Національний будинок органної та камерної музики України як приміщення для концертів та парафія святого Миколая Римо-Католицької Церкви в Україні, яка проводить в ній служби для релігійної громади.   
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ