рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Медведчук та Бойко у карантин влаштували мініходу «Безсмертного полку»

  • Розсилка
  Поруч з Медведчуком його соратники з ОПЗЖ. Усі без масок - Медведчук та Бойко у карантин влаштували мініходу «Безсмертного полку»
  Поруч з Медведчуком його соратники з ОПЗЖ. Усі без масок

  Лідери ОПЗЖ без масок у супроводі десятка охоронців пройшли Алеєю Слави

  Трансляцію ходи здійснювали канали, що в так званий пул Медведчука. Поруч з Медведчуком його соратники з ОПЗЖ. Усі без масок.  Після покладання квітів, Медведчук з соратниками поїхали кататися на бобиках з музикою по порожньому Києву.

  Нагадаємо, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні встановлений відповідно до Закону «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років».

  З 2015 р. Україна змінила формат святкування Дня Перемоги у рамках ухвалення пакету законів про декомунізацію. Від 2016 року в Україні 9 травня відзначають як День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

  Як зазначає Український інститут національної пам’яті, новий зміст відзначення пам’ятних днів 8 й 9 травня охоплює:

  • переосмислення подій Другої світової війни, руйнування радянських історичних міфів, чесний діалог навколо складних сторінок минулого;
  • рівне вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкреслення солідарності та бойового братерства всіх Об’єднаних Націй, як держав, так і бездержавних тоді народів (євреїв, українців та ін.);
  • перенесення акценту з історії військових дій на історії конкретних людей, а відтак відмову від святкування на користь ушанування війни.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ