Нові рекорди столичної влади: на вулицях Києва висадять 13 млн квітів

  Комунальники здійснюють благоустрій на вулицях міста
  Рекордну кількість квітів – 13 мільйонів – у Києві висадять до кінця поточного року, 10 мільйонів – уже висаджено працівниками КО «Київзеленбуд». Про це інформують в комунальному об’єднанні, повідомляє «Главком». [READ_MORE] «Важливим завданням для нас є збільшення висадження
  • 13 Вересня, 11:39
  • Розсилка

  Комунальники здійснюють благоустрій на вулицях міста

  Рекордну кількість квітів – 13 мільйонів – у Києві висадять до кінця поточного року, 10 мільйонів – уже висаджено працівниками КО «Київзеленбуд».

  Про це інформують в комунальному об’єднанні, повідомляє «Главком».  «Важливим завданням для нас є збільшення висадження багаторічних рослин і створення злакових клумб. Цього року такі клумби створили у Голосіївському та Оболонському районах. І це лише початок – далі вони будуть сформовані у всьому місті. Вже триває створення злакової клумби у Дніпровському районі. Суттєва перевага декоративних злакових клумб – їхня невибагливість у догляді: вони чудово переносять як рясний полив і тінь, так і спеку, відкриті сонячні ділянки та засуху, практично не піддаються хворобам і не вражаються шкідниками, а самі злаки легко уживаються з іншими рослинами», – зазначає генеральний директор комунального об’єднання Михайло Наконечний.

  Більшість квітів, які висаджують у Києві, вирощено в 13 парниково-оранжерейних господарствах районних комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ