Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Суд скасував договір оренди київського спорткомплексу «Авангард»

  • Розсилка
  Між «Авангардом» та приватним підприємцем був укладений договір оренди нежитлових приміщень загальною площею понад 1 тис. кв. м - Суд скасував договір оренди київського спорткомплексу «Авангард»
  Між «Авангардом» та приватним підприємцем був укладений договір оренди нежитлових приміщень загальною площею понад 1 тис. кв. м

  Договір оренди вказаного майна з порушенням вимог чинного законодавства

  Вжитими прокуратурою Києва заходами у судовому порядку визнано недійсним договір оренди приміщень ДП «Спортивний комплекс «Авангард», що знаходиться на вул. Мельникова у Шевченківському районі міста. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

  «З’ясовано, що між Підприємством «Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард» та приватним підприємцем був укладений договір оренди нежитлових приміщень загальною площею понад 1 тис. кв. м. При цьому, встановлено, що Об’єднання профспілок незаконно розпорядилось цим майном, оскільки його власником є держава, та уклало договір оренди вказаного майна з порушенням вимог чинного законодавства», - йдеться в повідомленні.

  З метою захисту інтересів держави прокуратура міста Києва звернулася до суду з позовом про визнання недійсним договору оренди вказаного нерухомого майна.

  Господарський суд Києва погодився з доводами прокурора та задовольнив позовні вимоги у повному обсязі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ