Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У «Борисполі» затримано священнослужителя з Афону з трьома паспортами (фото)

  • Розсилка
  На священнослужителя складено адміністративно-процесуальні документи та поінформовано представників Національної поліції - У «Борисполі» затримано священнослужителя з Афону з трьома паспортами (фото)
  На священнослужителя складено адміністративно-процесуальні документи та поінформовано представників Національної поліції
  Фото: Держприкордонслужба

  Священнослужитель є громадянином України та має ще паспорт громадянина РФ і підроблений паспорт громадянина Болгарії

  У четвер, 8 листопада, в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» виявили громадянина Ірану, який прямував транзитом до Туреччини, використовуючи частково підроблений документ громадянина Італії.

  Як з’ясували правоохоронці згодом, чоловік планував потрапити не до Туреччини, а до Німеччини за допомогою ще одного посадкового талону. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

  Другий випадок використання підробленого документа був зафіксований годиною пізніше, під час оформлення пасажирів рейсу «Стамбул - Київ». На контроль правоохоронцям один із подорожуючих надав паспортний документ громадянина Болгарії, який містив ознаки часткової підробки. Пізніше було встановлено, що особа є громадянином України та має ще паспорт громадянина Російської Федерації. Чоловік є священнослужителем, раніше проживав та проводив церковне богослужіння на горі Афон. Підроблений паспорт йому був потрібний для безперешкодного проживання в країнах ЄС.

  Громадянина Ірану повернуто зворотним рейсом, а на священнослужителя складено адміністративно-процесуальні документи та поінформовано представників Національної поліції.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ