У Печерському пологовому будинку вручено 150-тисячне свідоцтво про народження

  Як діють реформи
  Минулого тижня в Київському міському пологовому будинку №1 (вул. Арсенальна, 5) урочисто вручено 150-тисячне свідоцтво про народження в рамках проекту Міністерства юстиції з вручення перших документів новонароджених безпосередньо у медичних закладах.  Про це інформує прес-служба Печерської РДА, повідомляє «Главком».
  • 19 Червня, 13:07
  • Розсилка

  Як діють реформи

  Минулого тижня в Київському міському пологовому будинку №1 (вул. Арсенальна, 5) урочисто вручено 150-тисячне свідоцтво про народження в рамках проекту Міністерства юстиції з вручення перших документів новонароджених безпосередньо у медичних закладах. 

  Про це інформує прес-служба Печерської РДА, повідомляє «Главком».

  Саме у цьому пологовому будинку півтора року тому було видане перше свідоцтво про народження за новою процедурою, яка дозволяє батькам малюків зареєструвати дитину ще в пологовому будинку. Медичний заклад став рекордсменом з видачі свідоцтв про народження, адже з моменту запровадження послуги тут отримали перші документи 4572 малюка. Нині проект вже охопив всю країну і діє у 474 пологових будинках, де батьки можуть на місці оформити всі необхідні папери і протягом 24 годин отримати свідоцтво про народження своєї дитини. Також із минулого року надається послуга з реєстрації місця проживання новонародженої дитини.

  Список пологових будинків, в яких можна отримати свідоцтво про народження дитини - за посиланням.

  Крім того, завдяки новим електронним сервісам, не виходячи з дому можна оформити допомогу при народженні дитини - потрібен лише електронний цифровий підпис.

  Скористатися послугою оформлення допомоги онлайн можна за посиланням  

  Довідково. Відповідно до Сімейного кодексу України зареєструвати народження дитини необхідно у місячний строк від дати народження. За даними Міністерства юстиції України сьогодні кожен четвертий новонароджений в Україні отримує свідоцтво про народження безпосередньо у пологовому будинку. 
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ