рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Усі протиепідемічні обмеження, що діють сьогодні в Києві

  графіка
  • Розсилка
  На період надзвичайної ситуації в Києві введено обмеження - Усі протиепідемічні обмеження, що діють сьогодні в Києві
  На період надзвичайної ситуації в Києві введено обмеження

  За невиконання обмежень є адміністративна та кримінальна відповідальність

  Столична влада узагальнила перелік обмежень, регламентів та рекомендацій на період надзвичайної ситуації в місті. Їх на своїй сторінці у Facebook виклав перший заступник голови Київської міської держадміністрації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Микола Поворозник.

  Він також пояснив, яка передбачена відповідальність за порушення карантину.

  «Простими словами про головне! Узагальнюю перелік обмежень, регламентів та рекомендацій на період надзвичайної ситуації в місті, встановлених розпорядженнями керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Перше. Нічого нового у цих документах немає: усі ці обмеження визначені в постанові Кабінету Міністрів України та рішенні Комісії з надзвичайних ситуацій. Так, сьогодні той час, коли заради життя та здоров’я ми поступаємось своїми зручностями. Друге. Усі обмеження, регламенти та рекомендації мають як законодавче, так і медико-санітарне підґрунтя. Ми, без перебільшення, боремося за життя людей! Ми в зоні надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру, якої ще не було в Україні. У разі погіршення ситуації – будуть прийняті додаткові рішення! Третє. Усі ми розуміємо, що крім загрози вірусу, нас чекає і економічна нестабільність. Тому частина бізнесу може і має працювати у цих умовах. Але тільки за регламентами, що розроблені санітарно-епідеміологічним органом і затвердженні розпорядженням. Немає дотримання регламенту – немає діяльності! Четверте. За невиконання обмежень є адміністративна та кримінальна відповідальність. Нагадую: нижній поріг штрафу за порушення карантинних заходів – 17 000 гривень. Ми будемо складати протоколи на порушників, адже виконання обмежень, регламентів та рекомендацій є життєво важливим! П’яте. Ми всі хочемо якнайшвидше і без втрат повернутися до повсякденного життя. Саме тому сьогодні від кожного з нас залежить термін, який усі ми витратимо на боротьбу із вірусом. Ті, хто сьогодні говорить про «дурні обмеження», «незручності» чи «перевищення повноважень», повинні подивитись  що відбувається у країнах Європи: там діють такі ж заходи», – написав Поворозник.

  Він окремо наголосив, що КМДА в оперативному режимі надає роз’яснення та актуальну інформацію.

  «Друзі! Ще раз усім для розуміння! Столичний громадський транспорт з понеділка працюватиме в режимі запроваджених обмежень – в салоні транспорту пасажирів має бути не більше від половини сидячих місць», – нагадав перший заступник голови КМДА.

  До допису Поворозник додав інфографіку, де зображено усі обмеження, що діють у Києві сьогодні.  Нагадуємо, що Київ продовжує вживати заходів із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

  Коронавірус в Україні
  • Всього
   49607
  • Хворіють
   26131
  • Одужали
   22193
  • Померли
   1283

  За останніми даними, 82 особи в Києві мають підтверджений діагноз захворювання на COVID-19


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ