На проспекті Лобановського забило «гаряче джерело» (фото)

  Підготовка до опалювального сезону
  Увечері 12 жовтня на столичному проспекті Валерія Лобановського прорвало труби гарячого водопостачання. В результаті частина проспекту залило водою з каналізаційного люка. Від гарячої води в повітря піднявся пар. Про це інформує паблік dtp.kiev.ua, повідомляє «Главком». «Труби прорвало на проспекті Лобановського, 126 - навпроти
  • 13 Жовтня, 07:59
  • Розсилка

  Підготовка до опалювального сезону

  Увечері 12 жовтня на столичному проспекті Валерія Лобановського прорвало труби гарячого водопостачання. В результаті частина проспекту залило водою з каналізаційного люка. Від гарячої води в повітря піднявся пар.

  Про це інформує паблік dtp.kiev.ua, повідомляє «Главком».

  «Труби прорвало на проспекті Лобановського, 126 - навпроти заправки «ANP». До моменту приїзду журналістів на місце події, співробітників Солом'янського ЖКГ на місці не було. Ймовірною причиною інциденту може стати початок опалювального сезону.
  Біля місця, де прорвало трубу, вже утворилася велика калюжа», - йдеться у повідомленні.  Також повідомляється, що у повітря піднімався пар, схожий на сильний туман. А деякі водії, проїжджаючи по проспекту, навіть зупинялися тут для того, щоб зробити фото.  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ