Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Дебати: Порошенко чекає Зеленського на «Олімпійському» 14 квітня

  • Розсилка
  Петро Порошенко чекатиме Володимира Зеленського на дебати 14 квітня на НСК «Олімпійський» - Дебати: Порошенко чекає Зеленського на «Олімпійському» 14 квітня
  Петро Порошенко чекатиме Володимира Зеленського на дебати 14 квітня на НСК «Олімпійський»

  Петро Порошенко зазначив, що в умовах війни з Росією надзвичайно ризиковано вибирати в якості президента «кота в мішку»

  Президент Петро Порошенко чекатиме Володимира Зеленського на дебати 14 квітня на НСК «Олімпійський». Про це він повідомив у програмі «Підсумки тижня з Олегом Панютою» на телеканалі «Україна» у неділю.

  «Хочу наголосити, що 14 квітня в наступну неділю на «Республіканському стадіоні» (стара назва, нині стадіон називається НСК «Олімпійський», - ред.), саме там, де запропонував пан Зеленський, я чекаю його для проведення дебатів», - сказав він.

  Він додав, що оптимальним часом для проведення дебатів буде 19-20 година.  «Я запрошую і глядачів, як запрошував пан Володимир Зеленський, я запрошую усі канали, щоб дебати були проведені в місці, у часі, як хотів Володимир Зеленський», - зазначив глава держави.

  За його словами, кандидату у президенти України Володимиру Зеленському потрібно не дати «зійти з цієї його пропозиції», оскільки «це буде безвідповідально по відношенню до країни, це буде безвідповідально по відношенню до виборців».

  Порошенко висловив переконання, що в умовах війни з Росією надзвичайно ризиковано вибирати в якості президента «кота в мішку».

  Другий тур президентських виборів, в якому візьмуть участь Петро Порошенко та Володимир Зеленський, відбудеться 21 квітня, визначили в ЦВК. Також комісія затвердила текст виборчого бюлетеня на другий тур. Бюлетень буде сіро-блакитного кольору розміром 20 на 15 см.

  Другому туру передуватиме традиційний «день тиші» напередодні. Результати голосування мають бути встановлені не пізніше 1 травня, а офіційно оприлюднені все в тих же газетах – ще за три дні.

  Протягом 30 днів з моменту оприлюднення офіційних результатів має відбутись інавгурація – тож максимум 3 червня в Україні з’явиться новий (старий) президент.

  Як відомо, у першому турі Зеленського підтримали 30,24%  (5 713 825 виборців), Порошенка - 15,95%(3 014 523 виборців), а Гриценка - 6,91% (1 306 411 виборців).

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ