Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Голос» не об'єднується з політичними брендами, – Вакарчук

  • Розсилка
  Святослав Вакарчук заявив, що його партія «Голос» готова об'єднуватися з людьми, а не з брендами - «Голос» не об'єднується з політичними брендами, – Вакарчук
  Святослав Вакарчук заявив, що його партія «Голос» готова об'єднуватися з людьми, а не з брендами

  Святослав Вакарчук: Ми готові об'єднувати зусилля з людьми, які поділяють наші принципи, ідеологічні програми, нашу програму. З людьми, а не з брендами

  Лідер партії «Голос», музикант Святослав Вакарчук заявляє, що очолювана ним політична сила не має наміру об'єднуватися з політичними брендами, однак готова об'єднуватися з людьми, які поділяють її ідеологію та принципи.  «Партія «Голос» не об'єднується з політичними брендами. Ми готові об'єднувати зусилля з людьми, які поділяють наші принципи, ідеологічні програми, нашу програму. З людьми, а не з брендами!» - написав Вакарчук у своєму акаунті у Twitter у вівторок.  Він також розмістив відеозвернення, в якому, крім цієї тези, заявив, що незабаром відбудеться з'їзд «Голосу», й «на ньому в порядку денному не буде пункту про об'єднання з іншими політичними силами».

  «І третє: ми визнаємо цінність багатьох реформ, зроблених до нас, і ми йдемо в українську політику не руйнувати, а будувати. Але ми руйнуватимемо старі схеми, старі правила і стару політику, і ми будуватимемо політику нову», - заявив Вакарчук.

  Нагадаємо, 24 травня в Україні офіційно стартувала виборча кампанія позачергових виборів у Верховну Раду, призначених на 21 липня.

  Указ президента Володимира Зеленського про розпуск парламенту і дострокове проведення виборів був опублікований в газеті «Урядовий кур'єр» 23 травня, відповідно цього дня він набув чинності. 

  У вівторок, 21 травня, президент України Володимир Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради 8-го скликання і призначив позачергові парламентські вибори на 21 липня.

  24 травня народні депутати від Народного фронту оскаржили в Конституційному суді указ президента Володимира Зеленського про достроковий розпуск парламенту.

  У Верховний суд подано вже три позовні заяви, якими оскаржується відповідний указ президента.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ