рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Нацрада досі не відреагувала на скандальний концерт на «Інтері» 9 травня

  • Розсилка
  Ольга Герасим’юк - Нацрада досі не відреагувала на скандальний концерт на «Інтері» 9 травня
  Ольга Герасим’юк
  фото: Громадське

  Моніторинг «Інтера» затягується через зміну фінансових реквізитів – Герасим’юк

  Журналіст, заступник голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк розповіла під час інтерв’ю «Главкому», що питання перевірки Нацрадою телеканала «Інтер» через скандальний концерт 9 травня «досі «висить»».

  «Питання перевірки щодо 9 травня і досі «висить». У Нацради питали: а де цей моніторинг? Виявилось, що він затягується через те, що у Нацради… змінюються фінансові реквізити», - розповіла Герасим’юк.

  Зазначимо, 9 травня під час концерту до Дня Перемоги на «Інтері» показали фрагмент, у якому ведучий Андрій Доманський говорив про перейменування вулиць в Україні «іменами фашистських злочинців». За це офіс мовника пікетували і вимагали позбавити канал ліцензії, а також обіцяли пікетувати помешкання його власників.

  Нагадаємо, минулого тижня Ольга Герасим’юк заявила, що йде з Національної ради з питань телебачення та радіомовлення та надала ЗМІ фотокопію своєї заяви. У ній журналістка пише, що в Нацраді «створено неприйнятні для незалежної регуляторної діяльності умови». «Склалася негативна морально-етична атмосфера, що унеможливлює прозоре колегіальне ухвалення рішень, які би сприяли розвитку та зміцненню інформаційної сфери в державі. Робота незалежного регулятора помітно політизується. Стало можливим поширення з Національної ради офіційним шляхом спотвореної та зманіпульованої інформації, яка носить наклепницький характер», – зазначає Герасим’юк.

   За словами Герасим’юк, останньою краплею для звільнення стали звинувачення п’яти членів Нацради на адресу одного з її членів Олега Черниша. Наразі стоїть питання продовження ліцензій телеканалам «1+1» та «Інтер», і більшість підозрює Черниша в лобіюванні інтересів «Інтера».

  Якщо Ольга Герасим’юк та Олег Черниш не будуть з’являтись на засіданнях, у Нацраді не буде кворуму для ухвалення будь-яких рішень і її робота заблокується, доки парламент не заповнить вакансії. Призначення нових членів Нацради може затягнутися.

  Більше читайте в матеріалі «Главкома»: Ольга Герасим’юк: У Нацради немає підстав не продовжувати ліцензію «Інтеру»

  Також читайте:

  «Інтер» проти всіх. Як виконуються квоти на телебаченні

  Сергій Костинський: За показ «Іронії долі…» Нацрада буде застосовувати санкції 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ