Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  ПАРЄ закликала владу Туреччини негайно припинити операцію в Сирії

  • Розсилка
  Наступ турецьких військових на півночі Сирії розпочався 9 жовтня - ПАРЄ закликала владу Туреччини негайно припинити операцію в Сирії
  Наступ турецьких військових на півночі Сирії розпочався 9 жовтня

  У ПАРЄ прогнозують гуманітарну катастрофу в Сирії

  Президент Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Ліліан Морі Паск'є закликала Туреччину припинити військову операцію в Сирії.

  Про це йдеться у відповідній заяві, розміщеній на сайті ПАРЄ.

  За словами Паск'є, це збройне втручання Анкари тягне за собою зростання сильної напруженості, а гуманітарні наслідки для населення регіону катастрофічні.

  «Я згадую позиції Асамблеї, що містяться в резолюції 2298 (2019), щодо ситуації в Сирії, включаючи заклик до всіх сторін, що беруть участь у військових операціях, «вжити всі необхідні заходи обережності, щоб уникнути заподіяння шкоди тисячам мирних жителів, що потрапили в пастку в центрі»... Я очікую, що всі держави-члени Ради Європи будуть поважати цю позицію і діяти відповідально. В той же час я закликаю Туреччину покласти край військовій операції, яка вже призвела до серйозних гуманітарних наслідків і представляє реальну небезпеку порушення міжнародних стандартів захисту прав людини», - зазначено в заяві.

  Нагадаємо, що наступ турецьких військових на півночі Сирії розпочався 9 жовтня.

  Президент Франції Еммануель Макрон закликав президента США Дональда Трампа якнайшвидше зупинити наступ турецьких військ у Сирії.

  Як повідомлялося, Туреччина заявила про захоплення першого сирійського міста.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ