Справа про розтрату в Міноборони: «Народний фронт» вимагає покарати винних

  «Народний фронт» закликає негайно розпочати розслідування можливих зловживань у сфері фінансування і матеріального забезпечення ЗСУ
  Фракція «Народного фронту» заявляє про нову кампанію з метою дискредитації, цього разу пов'язаною з оборонним комплексом. Про це йдеться в заяві політсили. Зазначається, що, «не навівши жодного конкретного факту причетності представників «НФ» до можливих зловживань в сфері безпеки та оборони, деякі ЗМІ поширили
  • 12 Жовтня, 16:55
  • Розсилка

  «Народний фронт» закликає негайно розпочати розслідування можливих зловживань у сфері фінансування і матеріального забезпечення ЗСУ

  Фракція «Народного фронту» заявляє про нову кампанію з метою дискредитації, цього разу пов'язаною з оборонним комплексом. Про це йдеться в заяві політсили.

  Зазначається, що, «не навівши жодного конкретного факту причетності представників «НФ» до можливих зловживань в сфері безпеки та оборони, деякі ЗМІ поширили маніпулятивні та замовні матеріали, які мають характер масштабної кампанії проти» політичної сили.

  «Відтак, фракція наголошує - ця інформація є цілковитою брехнею, питання розпорядження коштами оборонного бюджету та торгівлі зброєю не входить у компетенцію міністрів від нашої політичної сили, а своєю роботою в парламенті фракція «Народного фронту» кожною своєю дією виступала, працювала і працює на розбудову наших Збройних сил», - заявляє «НФ».  Тому «Народний фронт» закликає Генеральну прокуратуру та Національне антикорупційне бюро України негайно розпочати розслідування можливих зловживань у сфері фінансування і матеріального забезпечення Збройних сил України та національної безпеки загалом. Політсила вимагає прозорості розслідування корупції в надважливій темі оборони і звіту правоохоронних структур.

  «Народний фронт» зазначає, що три роки проти партії «тривають проплачені інформаційні атаки, про що відомо, зокрема, із зізнань олігарха-втікача Онищенка». «30 мільйонів доларів, за словами Онищенка, він отримував на знищення Уряду Арсенія Яценюка, підкуп журналістів і ЗМІ», - нагадують у «НФ».

  «Сьогодні маємо черговий прояв нахабної і цинічної інформаційної кампанії явно з політичною метою. Це відбувається після того, як представники «Народного фронту» публічно поставили питання про відповідальність вищих посадових осіб сфери оборони за підрив обороноздатності країни внаслідок пожеж на військових складах. Саме тому ми вимагаємо від ГПУ та НАБУ розпочати кримінальне розслідування щодо можливої корупції у питаннях оборони та національної безпеки, встановити і покарати винних. Кожна посадова особа, яка запустила свої брудні липкі руки у військовий бюджет, повинна бути негайно прибрана від державних грошей, оскільки це не просто злочин – ми вважаємо такі дії державною зрадою», - заявляє «Народний фронт».

  Нагадаємо, 11 жовтня  стало відомо про затримання заступника міністра міністра оборони через масштабні розкрадання державних коштів під закупівель пального на потреби Збройних сил України. Журналісти дізнались, що детективи НАБУ затримали  заступника міністра оборони генерал-лейтенанта Ігоря Павловського.

  Холодницький під час брифінгу стосовно розкрадання 150 мільйонів гривень у Міністерстві оборони повідомив, що антикорупційна прокуратура працює над тим, щоб повернути ці гроші державі.

  Пізніше керівник САП Назар Холодницький повідомив про ще дві підозри.

  12 жовтня НАБУ повідомило про підозру ще 2 чиновникам Міноборони у розтраті державних коштів при закупівлі палива.

  Сторона обвинувачення хоче для заступника міністра арешт або 75 мільйонів гривень застави,  для директора Департаменту держзакупівель – арешт або 8 мільйонів гривень застави.

  Також відомо, що компанія партнера нардепа Грановського фігурує у справі про розтрату в Міноборони. Мова йде про минулорічний тендер, на якому перемогу здобула компанія «Трейд Коммодіті» пов’язана із бізнесменом Андрієм Адамовським. У компанії «Трейд Коммодіті» заявили, що готові допомагати слідству НАБУ.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ