рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Гуманітарний конвой з Німеччини доставив до Одеси різдвяні подарунки для дітей

  • Розсилка
  Гуманітарний конвой з Німеччини доставив до Одеси різдвяні подарунки для дітей

  Більше 18-ти тисяч різдвяних подарунків для юних одеситів пільгових категорій привезли представники міжнародного благодійного фонду з Німеччини

  В рамках благодійного проекту «Діти допомагають дітям» до Одеси прибув черговий гуманітарний конвой з різдвяними подарунками для дітей пільгових категорій.

  Конвой, що складається з чотирьох вантажних автомобілів, в супроводі німецької делегації (42-х осіб) доставив до Одеси понад 18-ти тисяч подарунків.

  4 грудня 2019 року в Одеському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді представник міжнародного благодійного фонду «WPK Weihnachtspäckchenkonvoi gGmbH» Карстен Корпіс і волонтери Різдвяного конвою вручили різдвяні подарунки з привітаннями від дітей Німеччини юним одеситам з соціально незахищених сімей, дітям з інвалідністю з будинків-інтернатів і спеціалізованих навчальних закладів, дітям пільгових категорій, які перебувають на обліку в установах соціального захисту.  Благодійний фонд «Weihnachtspäckchenkonvoi gGmbH» вже шостий рік поспіль надає для міста Одеси гуманітарну допомогу у вигляді медичного приладдя та обладнання, одягу і взуття, засобів реабілітації, меблів і різдвяних дитячих подарунків. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ