На вулиці Одеси вперше вийшов електробус
![На вулиці Одеси вперше вийшов електробус](/img/article/5437/57_main-v1541863761.jpg)
На Молдаванці у перехожих і водіїв був справжній шок
Сьогодні гості музею історії КП «Одесміськелектротранс» стали учасниками першого пасажирського рейсу електробуса, створеного фахівцями підприємства. Екскурсія була присвячена 73-й річниці дня народження одеського тролейбуса, пише Думська.
Стартувавши з Олексіївської площі, бус дістався до вокзалу, де автономним ходом рушив по маршруту №1 Залізничний вокзал - площа Льва Толстого.
Якщо в центрі на електробус з опущеними штангами ніхто не звертав уваги, то на Молдаванці у перехожих і водіїв був справжній шок - адже тролейбус рухався по трамвайних рейках, де немає контактної тролейбусної мережі.
Перший рейс електробуса з пасажирами пройшов успішно. Надалі машину планують використовувати на Балківській вулиці в Одесі.
Коментарі — 0