Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Одеські медики за кожного виявленого ВІЛ-інфікованого отримуватимуть 500 грн

  • Розсилка
  Одеські медики за кожного виявленого ВІЛ-інфікованого отримуватимуть 500 грн

  Про заходи з протидії ВІЛ-інфекції на місцевому рівні

  Одеський міський голова Геннадій Труханов підписав розпорядження стосовно преміювання медиків за виявлення пацієнта з ВІЛ. На такі виплати в бюджет міста заклали 150 тисяч гривень.

  Так за кожного виявленого ВІЛ-інфікованого і постановку його на облік в міському центрі профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом лікарям платитимуть по 500 гривень. Це робиться, щоб підвищити заходи з протидії ВІЛ-інфекції, а також збільшити відсоток виявлення випадків захворювання на ВІЛ-інфекцію серед населення.  Нагадаємо, трохи більше року тому депутати міськради затвердили цільову програму з протидії ВІЛ-інфекції, СНІДу, туберкульозу, гепатиту та наркозалежності. Програма спрямована на фінансування всіх профілактичних заходів, що стосуються ВІЛ-інфекції та СНІДу, а також на лікування та профілактику туберкульозу та гепатитів.

  Також, за 3 роки на фінансування програми хочуть витратити 395,4 мільйона гривень. Майже 298 мільйонів з них виділять з держбюджету, близько 66 мільйонів - з бюджету міста, а решта має надійти від міжнародних фондів.

  Джерело: Метроном

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ