У мерії Одеси відбувся обшук

У мерії Одеси відбувся обшук
У межах якого кримінального провадження тривають слідчі дії, поки невідомо
Фото з відкритих джерел

Загалом перевірили два департаменти мерії

Слідчі Національного антикорупційного бюро України проводять обшуки у приміщеннях міської ради Одеси, повідомляє одеське видання «Думська».

За даними журналістів, слідчі вилучали документи у юридичному та фінансовому департаментах, а також у кабінетах міського голови Геннадія Труханова та його заступників. В рамках якого кримінального провадження ведуться ці дії, не уточнюється, однак сьогодні НАБУ затримало одеських бізнесменів Бориса Кауфмана і Олександра Грановського, які продовжували багаторівневу схему махінацій в Одесі, розпочату тіньовим «господарем міста» Володимиром Галантерником, який спільно із Геннадієм Трухановим дерибанили землі Одеси та розкрадали міську казну.

Нагадаємо, 6 жовтня 2021 року генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала 5 підозр у справі, яка стосується заволодіння землею в Одесі. Три з них стосуються чинного мера Геннадія Труханова, Володимира Галантерника та колишнього прокурора Одеської області Олега Жученка. 

За версією слідства, група з 16 осіб організувала схему роздачі землі громади. Ділянки видавалися заздалегідь визначеним фірмам, без конкурсу. Гроші за них забудовники виплачували учасникам схеми, які організовували ухвалення «потрібних» рішень Одеською міськрадою. Внаслідок діяльності організації громада втратила шість земельних ділянок в центрі міста і на узбережжі (загальна площа 15,9 га), сума збитку – 689 млн грн.

Галантерник, якому в Одесі належить частина ринків «Привоз», «7-й кілометр», торгово-розважальних центрів City Center, City Center «Котовський», Аркадія Сіті і бутик-готель De Paris, переховується від слідства та перебуває у розшуку. 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: