Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Одесі провели акцію присвячену пам’яті людей, що загинули від СНІДу

  • Розсилка
  В Одесі провели акцію присвячену пам’яті людей, що загинули від СНІДу

  Одеситам нагадали про важливість профілактики ВІЛ і толерантного ставлення до людей, які живуть з цією інфекцією

  20 травня 2018 року в Одесі відбулась акція з нагоди Всесвітнього дня пам’яті людей , які загинули від СНІДу , котрий відзначається щороку в кожну третю неділю травня. Заходи увінчані девізом «100% Життя – 100% Толерантності» проведені з метою привертання уваги до проблем ВІЛ/СНІДу, питань профілактики ВІЛ інфекції та інших соціально небезпечних  явищ серед одеситів та формування в суспільстві толерантного ставлення до людей, які живуть з цією інфекцією.

  В Кіровському сквері представники Одеського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом та громадських організацій провели прибирання території та посадили квіти біля пам’ятного знаку , людям, загиблим від СНІДу. Також тут провели ярмарок неурядових організацій. Акція продовжилась на Грецькій площі . На знак пам’яті учасники розгорнули клаптеві квілти з пам'ятними написами, запустили в небо червоні повітряні кульки та розгорнули велику червону стрічку – символ боротьби зі СНІДом.

  В Одеському міському центрі профілактики та боротьби з ВІЛ / СНІДом пацієнтів з ВІЛ безкоштовно в повному обсязі забезпечують препаратами для антиретровірусної терапії. Для підвищення доступності обстеження на ВІЛ для одеситів запущений проект по діагностиці ВІЛ-інфекції в міських лікарнях і Центрах первинної медико-санітарної допомоги.

  У минулому році міський голова Одеси підписав Паризьку декларацію, приєднавшись до ініціативи мерів великих міст світу в подоланні епідемії СНІДу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ