Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Вчитель через інтернет: в Одеській області стартував унікальний освітній проект

  • Розсилка
  Вчитель через інтернет: в Одеській області стартував унікальний освітній проект

  Школярів Одеської області будуть вчити по інтернету

  В Одеській області розпочала роботу перша Україні мережа кабінетів дистанційної освіти. Проект «Вчитель+» презентував голова Одеської ОДА Максим Степанов.

  «Це унікальна освітня програма, аналогів якій в Україні немає. Ми створюємо мережу дистанційної освіти, завдяки якій зможемо привести найкращих вчителів до сільських шкіл і особисто до кожного учня. За потреби діти отримуватимуть знання онлайн»,— заявив Максим Степанов.

  Він додав, що головний акцент будуть робити на школах, де є дефіцит кадрів. Тому в області уже закупили 100 дистанційних кабінетів. В них буде інтерактивна панель, проектор та комп’ютери. Кожен учень матиме власний логін і пароль. А сам урок проводитимуть кращі викладачі з Одеси. У системі можна, як працювати з матеріалом, так ставити запитання вчителю.

  «Такі технології втілюють мрії наших дітей, а знання стають доступними кожному. Зараз ми стартуємо і протягом року досконало допрацюємо всю систему», - зазначив губернатор Одещини.

  Степанов підкреслив, що учасниками «Вчитель+» стали 60 педагогів. Серед них відомий одеський фізик Павло Віктор – учитель, який має 200 тисяч підписників на власному Youtube-каналі. Першими «Вчитель+» випробують школярі 7 районів Одещини, а згодом користуватися проектом зможе будь-яка школа чи учень області.

  Як підкреслюють в Одеській ОДА, запровадження новітніх технологій в освіті — один з пріоритетів Стратегічного плану дій Максима Степанова «Розумний регіон».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ