На Одещині виросло борщове дерево (фото)

На Одещині виросло борщове дерево (фото)

В Одеській області встановили кулінарний рекорд у приготуванні борщу

Тридцять рецептів борщу, кулінарний рекорд України та виступи зіркових гостей. Так пройшов міжрайонний чемпіонат борщу в смт Велика Михайлівка Одеської області. Зазначимо, це перший подібний чемпіонат в Україні. Проведення таких тематичних фестивалів є складовою розвитку гастрономічного туризму в регіоні.

«30 команд з різних районів Одеської області змагаються за звання найкращих кухарів саме у приготуванні цієї страви. Окрім того, сьогодні встановлено ще один рекорд України - найбільше борщове дерево, яке складається з 49 інгридієнтів, що використовуються у різних рецептах борщу. Його зафіксували представники української книги рекордів», - повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин. 

Приготовані страви оцінювало журі, до складу якого входили, зокрема, професійні кулінари. Учасники готували традиційний український борщ за фірмовими рецептами і навіть дивували глядачів інгредієнтами. Приміром, можна було скуштувати борщ із «вушками», з квасолею чи з перепелами. Окрім того, на території проведення чемпіонату діяв ярмарок, де мешканці та гості чемпіонату мали змогу скуштувати інші українські страви.

Нагадаємо, розвиток туризму — один із пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. З цією метою в області розвивають різні напрямки туризму: гастрономічний, культурно-пізнавальний, екологічний та рекреаційний.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів