Всесвітній тиждень грудного вигодовування: флешмоб серед українок
Жінки приєдналися до цього флешмобу у Facebook, де постять свої фото із дітьми
Традиційно 1-7 серпня проходить Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування, щоби підвищити обізнаність батьків та майбутніх батьків про переваги та користь грудного вигодовування. Підтримка цього процесу вкрай важлива для досягнення загальних цілей харчування і здоров'я.
Експертка з батьківсько-дитячих стосунків та взаємин в сім‘ї, психологиня-аспірантка, здобувачка PhD Марія Сичик поділилася зворушливими фото годування малюка у Facebook.
«На підтримку тижня грудного вигодовування. Просто я годую свою дитину. Просто у дворі на лавці. Просто #повивалювала», – написала жінка.
Підписникам сподобалися фото та активно їх коментують.
Жінки приєдналися до цього флешмобу у Facebook, де постять свої фото із дітьми.
«Я люблю і вдячна ГВ за полегшення побуту та спокій; за те, що довгий час я знала, що якщо є я і підгузки, то я зможу витримати різні обставини – тут і переїзди з початком повномасштабного, і відключення електроенергії, і повітряні тривоги; за майже відсутність фіолетового плачу/коліків/газиків; за досить лайтову адаптацію до садочку; за полегшення під час хвороб; і за такі теплі постійні обійми з моєю крихіткою; за цей обмін поглядами, посмішками та доторки наших рук», – написала Анастасія Юхимець.
Матері стверджують, що грудне вигодовування про здоровʼя, любов, безпеку та турботу.
Матері закликали не соромитися годувати свою дитину, адже «жінка, що годує, прекрасна де б вона це не робила».
Але не всі українці сприймають грудне вигодовування у публічних місцях, деякі різко реагують.
Нагадаємо, що грудне вигодовування може допомогти знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань, діабету 2 типу, раку яєчників та раку молочної залози. Воно сприяє знизити ризик розвитку післяродової депресії. До того ж посилює емоційний зв’язок матері та дитини, допомагає покращити та зміцнити сімейні відносини.
Деякі дослідження показують, що компоненти грудного молока, такі як докозагексаєнова кислота (DHA), можуть сприяти розвитку мозку та інтелектуальних здібностей дитини.
Коментарі — 0