«Динамо» перемогло «Волинь» у Луцьку

Київський клуб впевнено розгромив «Волинь» з рахунком 4:1.

У Луцьку завершився матч 16-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги, в якому місцева «Волинь»  програла столичному «Динамо»  з рахунокм 1:4.

Команда Сергія Реброва здобула вольову перемогу, програючи по ходу матчу з рахунком 0:1. Господарі поля вже на 6-й хвилині відкрили рахунок - гол забив Анатолій Діденко.

Кияни досить швидко перехопили ініціативу і вже на 21-й хвилині зрівняли рахунок. Рибалка довгою передачею вивів Громова на ворота, той перекинув м'яч через Марчука, а Мораес з лінії воротарського майданчика відправив м'яч у сітку - 1:1. А в самій кінцівці першого тайму, на 45-й хвилині, «Динамо»  вийшло вперед. Активний Громов, увійшовши в штрафну, зробив ідеальну передачу на Ярмоленка, який спокійно закотив м'яч у порожні ворота - 2:1.

Після перерви гості ще двічі забивали.  На 71-й хвилині Буяльський поздовжньою передачею вивів Мораєса в штрафний, той обвів воротаря і відправив м'яч у порожні ворота.

А в доданий арбітром час знову Мораєс вразив ворота лучан.

Таким чином, «Динамо»  набрало 36 очок і, як раніше знаходиться на другому місці в турнірній таблиці УПЛ. У «Волині»  9 очок і 10-е місце в таблиці.